Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco ommodo consequat.

Monday to Friday: 9-20
Saturday to Sunday: closed

  /  Organizasyon Yapımız

ALVO A.Ş Organizasyon Yapımız ve Kurumsal Kimliğimiz;

ALVO 2012 Yılında kurulmuş olup 2018 yılında Dudullu fabrikasında Ar-Ge çalışmalarına başlanmıştır. Yine 2018 yılından itibaren faaliyet alanlarına Yapı Kimyasalları sektörünü ekleyerek, su yalıtımı ve zemin kaplamaları ürünlerini üretmeye başlamıştır.

ALVO sektöre girişte uzun süreli Ar-Ge ve Laboratuvar çalışmaları sonucu 2018 yılında Gebze de ki fabrikamıza faaliyet göstermeye devam etmiştir.

Yalıtım ve Zemin Kaplamaları konusunda çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, her sektördeki yatırımlarında olduğu gibi Yalıtım sektöründe de Ar-Ge çalışmalarına çok önem vermektedir.

ALVO A.Ş.,  yaklaşık 20 yıllık faaliyet gösteren BSBAN A.Ş, BSBAN GMBH,  ATLAS PSİKOTEKNİK VE DESALLI firmalarını da içinde olduğu bir “Şirketler Topluluğunun” parçasıdır.

Sn. Ali Mutlu Profesyonel İş Hayatına 1985 yılında çok farklı sektörlerde başlamış olup farklı firmalarda 2003 Yılına kadar çeşitli pozisyonlarda çalışarak, başarı öyküleri yazmıştır. 2003 yılında bu birikimlerini ve tecrübelerini,  kendi işini kurarak kullanmaya ve sürekli kendini geliştirerek büyümeye devam etmiştir. Bu yolculuğa Sn. Sabit Arıkaya ile tecrübelerini birleştirerek devam etmektedir.

Alvo A.Ş’nin yalıtım sektörüne giriş hikâyesinde çeşitli akademisyenlerden ve sektör uzmanlarından danışmanlık hizmeti almıştır. Halen devam eden danışmanlık hizmeti Sn. Ercan Pınarcı tarafından verilmektedir.

ALVO A.Ş’ nin Yönetim Kadrosu kendi konusunda uzman olan kişilerden oluşmakta ve şirket tamamen profesyonel bir kadro tarafından yönetilmektedir.

Şirketimizin Genel Müdürü Sn. Ufuk İlgin,  İTÜ Makine Mühendisliği Fakültesinden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi MBA programını tamamlamış ve 30 yıldır Türkiye’ de marka olmuş Türk ve Yabancı Sermayeli firmalarda üst düzey yöneticilik yapmıştır.

Firmamızın diğer tüm çalışanları, tüm departmanları için aynı titizlikle seçilmiş, yalıtım sektöründen veya farklı sektörlerden gelen, kendi konularında uzman olup başarılı işlere imza atmış kişilerden oluşmaktadır.

ALVO A.Ş’ nin  Ar-Ge çalışmaları dışında,  insana yaptığı bu yatırım ve verdiği bu değer kurumsallaşma yolunda ne kadar önemli adımlar attığının bir göstergesidir.

Ayrıca hizmet vermekte / almakta olduğu Türk ve Yabancı sermayeli firmalardan oluşan Müşteri ve Tedarikçi firmaları yani “İş Ortakları” sayesinde zaten önem verdiği Kalite Kontrol sistemlerinde başarılı yöntemler ile yoluna devam etmektedir.

Henüz yolun başında olan ALVO A.Ş, mevcut ekibine katılan ve katılacak yeni profesyoneller ve partnerleri ile büyümeyi ve sektörün yenilikçi, öncü firması olmayı hedeflemiştir.

Saygılarımızla,

MILAN

MIAMI

LONDON

ISTANBUL