Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco ommodo consequat.

Monday to Friday: 9-20
Saturday to Sunday: closed

  /  Biz Kimiz

Biz Kimiz?

20 yılı aşkın süredir su, nem, ısı yalıtımı ve zemin kaplama sistemleri konusunda hizmet veren markamız, dünyanın tüm coğrafya ve iklim koşullarına uygun çözümleri ile, kaliteli ve konforlu yaşam alanları yaratmayı, tasarruf ettirmeyi ve doğayı korumayı ilke edinmiştir.

Bu hedeflerine ulaşmak için ARGE departmanına yatırım yapmaktan kaçınmamış olan firmamız, uzun senelerdir yaptığı bu çalışmalar ile hem yerel hem de uluslararası pazarlarda kaliteli, hızlı hizmet verebilecek ve yüksek standartlarda üretim yapabilecek donanıma sahiptir.

Su Yalıtımı, Zemin Kaplama, Termal ve Özel Ürünler başlığı altında çeşitlendirdiğimiz ürünlerimizin; kullanıldıkları alanlardaki işlevselliğini ve verimliliğini onaylayan bilimsel sertifikaların yanı sıra, diğer tüm uluslararası kalite sertifikaları da bulunmaktadır.

Önem verdiğimiz konuların başında, çevreci bir anlayışla doğaya zarar vermeden, tamamen doğal malzemelerden üretilmiş ürünlerimizin kullanıldığı konforlu  ve dayanıklı yapıların, nesiller boyu sağlam ve sağlıklı olarak aktarılmasına yardımcı olmak gelmektedir.

Gelecek için hedefimiz;

Ürünlerimizin, ekonomik ve teknik olarak, küresel ve yerel pazarların ihtiyaçları ile doğru orantılı olmasını sağlamaktır.

Bu sebeple ARGE faaliyetlerimizi, her zamanki araştırmacı kimliğimizle devam ettirmekte olup, hep daha iyisine ulaşmak adına yeni ve güncel formüller üzerinde sürekli çalışıyoruz.

 

MILAN

MIAMI

LONDON

ISTANBUL